Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 3

atra

ONLY - Fustan deve bezhe dhe i zi njengjyresh

ONLY - Fustan deve bezhe dhe i zi njengjyresh

SKU: 15282539

Çmimi i rregullt 2,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen
Fustan deve ne dy ngjyra ,vanilje dhe i zi.
Shihni detajet e plota