Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

ONLY - Fustan roze dhe bezhe i plote deve

ONLY - Fustan roze dhe bezhe i plote deve

SKU: 15272855

Çmimi i rregullt 3,100.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,200.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,100.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren
Fustan dimeror i plote ,ne dy ngjyra ,roz dhe vanilje.
Shihni detajet e plota