Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

ONLY - Fustan i shkurter veror ne dy ngjyra

ONLY - Fustan i shkurter veror ne dy ngjyra

SKU: 15257804

Çmimi i rregullt 1,100.00 Lek
Çmimi i rregullt 3,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,100.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fustan i shkurter .

Kaf dhe bezh

Materiali.

58% Viskoze

42% Poliamid

Shihni detajet e plota