Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 12

atra

ONLY - Fustan veror i gjate i zi dhe roze

ONLY - Fustan veror i gjate i zi dhe roze

SKU: 15318860

Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngyren
Zgjidh Masen

Fustan veror.

Me rripa.

I gjate.

I zi dhe roze.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota