Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 2

atra

ONLY - Fustan veror trecereksh i zi me menge te shkurta dhe lidhje ne mes

ONLY - Fustan veror trecereksh i zi me menge te shkurta dhe lidhje ne mes

SKU: 15325512

Çmimi i rregullt 4,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,400.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fustan veror.

Trecereksh.

I zi.

Me menge te shkurta.

Me lidhje ne mes.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota