Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

ONLY - Kapuc blu, roze, bezhe, jeshil dhe portokalli

ONLY - Kapuc blu, roze, bezhe, jeshil dhe portokalli

SKU: 15297984

Çmimi i rregullt 1,700.00 Lek
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren

Materiali.

50% Viskoze.

30% Poliester.

20% Najlon.

 

Shihni detajet e plota