Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 13

atra

ONLY - Kemishe bezhe dhe e bardhe e lirshme

ONLY - Kemishe bezhe dhe e bardhe e lirshme

SKU: 15307870

Çmimi i rregullt 2,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 2,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Kemishe e lirshme.

Bezhe dhe e bardhe.

Me jake.

Me kopsa.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota