Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

ONLY - Pallto pellush blu

ONLY - Pallto pellush blu

SKU: 15273307

Çmimi i rregullt 5,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 11,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Pellush ne ngjyre fantastike i gjate dhe i ngrohte .
Shihni detajet e plota