Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

ONLY - Pantallon i lirshem ne dy ngjyra

ONLY - Pantallon i lirshem ne dy ngjyra

SKU: 15287488

Çmimi i rregullt 3,100.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,100.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,100.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallon i lirshem.

Ne ngjyre jeshile dhe bezhe.

Materiali.

100% Lyocell

Shihni detajet e plota