Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

ONLY - Pantallon lino trecereksh ne dy ngjyra

ONLY - Pantallon lino trecereksh ne dy ngjyra

SKU:

Çmimi i rregullt 3,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallona lino

Trecerekshe .

Bezh dhe blu.

Materiali.

55% Lino

45% Viskoze 

Shihni detajet e plota