Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

ONLY - Pantallona lino bezhe dhe te zeza

ONLY - Pantallona lino bezhe dhe te zeza

SKU: 15278710

Çmimi i rregullt 4,100.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,100.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Pantallona bezhe dhe te zeza.

Me lidhje.

Me llastik.

Materiali.

55% Lino.

45% Viskoze.

 

Shihni detajet e plota