Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

ONLY - Pantallona lino te shkurtra bezh dhe te zeza

ONLY - Pantallona lino te shkurtra bezh dhe te zeza

SKU: 15278792

Çmimi i rregullt 2,800.00 Lek
Çmimi i rregullt 3,100.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,800.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Pantallona lino.

Te shkurtra.

Ngjyre bezh dhe e zeze.

Materiali.

55% Lino.

45% Viskoze.

Shihni detajet e plota