Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

ONLY- Pantallona te lirshme ne dy ngjyra

ONLY- Pantallona te lirshme ne dy ngjyra

SKU: 15302824

Çmimi i rregullt 4,100.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,200.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,100.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallona te lirshme.

Ne ngjyre bezhe dhe te zeze.

Materiali.

92% Poliester.

2% Elastane.

Shihni detajet e plota