Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 12

atra

ONLY - Pantallona te shkurtra roze,te zeza dhe bezhe

ONLY - Pantallona te shkurtra roze,te zeza dhe bezhe

SKU: 15226471

Çmimi i rregullt 3,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 3,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallona te shkurtra tre ngjyra 

Roze ,te zeza ,bezhe

Materiali .

100% Poliester

Shihni detajet e plota