Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 2

atra

ONLY - Pulover e lirshme bezhe dhe jeshile

ONLY - Pulover e lirshme bezhe dhe jeshile

SKU: 15312944

Çmimi i rregullt 2,700.00 Lek
Çmimi i rregullt 3,400.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pulover e lirshme.

Bezhe dhe jeshile.

Jake rrumbullake.

 

Shihni detajet e plota