Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 3

atra

ONLY - Xhakete jeshile stofi oversize

ONLY - Xhakete jeshile stofi oversize

SKU: 15271901

Çmimi i rregullt 3,700.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,400.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Xhakete jeshile oversize,material i bute i ngrohte ,vishet me fustan dhe pantallona.
Shihni detajet e plota