Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 12

atra

ONLY - Xhup i shkurter bezhe dhe i zi

ONLY - Xhup i shkurter bezhe dhe i zi

SKU: 15324136

Çmimi i rregullt 7,400.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,200.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,400.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Xhup i shkurter.

Bezhe dhe i zi.

Me kapuc.

Materiali.

100% Poliester.

 

Shihni detajet e plota