Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 6

atra

ONLY - Xhup bezhe dhe i zi me lidhje ne mes

ONLY - Xhup bezhe dhe i zi me lidhje ne mes

SKU: 15298280

Çmimi i rregullt 5,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Xhup bezhe dhe i zi.

Me lidhje ne mes.

Shihni detajet e plota