Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 12

atra

ONLY - Xhup blu, jeshil dhe i zi me kapuc

ONLY - Xhup blu, jeshil dhe i zi me kapuc

SKU: 15304782

Çmimi i rregullt 5,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Xhup me kapuc.

Blu, jeshil dhe i zi.

Materiali.

100% Poliester.

Shihni detajet e plota