Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

ONLY - Xhup i gjate blu dhe i zi

ONLY - Xhup i gjate blu dhe i zi

SKU: 15297527

Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Xhup i gjate blu dhe i zi.

Me zinxhir.

Me kapuc.

Me kopsa ne fund.

Shihni detajet e plota