Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 6

atra

ONLY - Xhup i zi dhe jeshil

ONLY - Xhup i zi dhe jeshil

SKU: 15231475

Çmimi i rregullt 5,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Xhup i shkurter.

Jeshil dhe i zi.

Materiali.

100% Poliester.

Shihni detajet e plota