Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 10

atra

Pantallona lino te shkurtra bezhe, te zeza dhe jeshile

Pantallona lino te shkurtra bezhe, te zeza dhe jeshile

SKU: 9913588

Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Pantallona te shkurtra.

Bezhe, te zeza dhe jeshile.

Me rrip.

Materiali.

55% Lino.

45% Viskoze.

Shihni detajet e plota