Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 10

atra

attrattivo - Pulover me menge te gjata gri, e zeze, blu dhe lejla

attrattivo - Pulover me menge te gjata gri, e zeze, blu dhe lejla

SKU: 9p16810E

Çmimi i rregullt 4,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pulover me menge te gjata.

Gri,e zeze, blu dhe lejla

Materiali.

40% Viskoze.

28% Poliester.

32% Najlon.

 

Shihni detajet e plota