Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 2

atra

ALE - Jelek deve kaf dhe bezhe

ALE - Jelek deve kaf dhe bezhe

SKU: 81161615

Çmimi i rregullt 3,700.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,400.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Nje jelek  i  vecante i holle  me forme asimetrike

Shihni detajet e plota