Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 3

atra

ALE - Xhakete jeshile, e holle me prerje ne mes

ALE - Xhakete jeshile, e holle me prerje ne mes

SKU: 8913636

Çmimi i rregullt 11,100.00 Lek
Çmimi i rregullt 15,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 11,100.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Xhakete e holle .

Me prerje ne mes dhe me menyre ngushtimi.

Eshte me kapuc dhe perfekt per periudhen e Pranvere/Vere.  ALE (Attrattivo Limited Edition).

Shihni detajet e plota