Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Xhakete serioze e zeze

attrattivo - Xhakete serioze e zeze

SKU: 92486621

Çmimi i rregullt 9,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 13,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 9,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Xhakete teper praktike dhe e domosdoshme  per perdite shoqerohet me pantallon ne te  njejtin material.

Shihni detajet e plota