Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

ONLY - Xhup i zi dhe jeshil

ONLY - Xhup i zi dhe jeshil

SKU: 15245897

Çmimi i rregullt 5,300.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,300.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masën
Zgjidh Ngjyrën

Xhup i zi dhe jeshil.

Shumë i lehtë në trup.

Shihni detajet e plota