Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Bluze e shkurter me lidhje roze dhe e zeze

ALE - Bluze e shkurter me lidhje roze dhe e zeze

SKU: 8918492

Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Bluze e shkurter.

Roze dhe e zeze.

Me jake V.

Me menge trecerekshe.

Me lidhje nga pas.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota