Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 6

atra

ALE - Bluze jeshile me rripa

ALE - Bluze jeshile me rripa

SKU: 81372321C

Çmimi i rregullt 2,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Bluze asimetrike.

Me rripa dhe lidhje.

Materiali.

100% Viskoze.

 

Shihni detajet e plota