Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Bluze saten e kuqe dhe e bardhe

ALE - Bluze saten e kuqe dhe e bardhe

SKU: 8918004

Çmimi i rregullt 5,100.00 Lek
Çmimi i rregullt 10,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,100.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze saten.

E kuqe dhe e bardhe.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota