Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 3

atra

ALE - Cante e zeze dhe e bardhe

ALE - Cante e zeze dhe e bardhe

SKU: 8T21627

Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren

Cante e zeze dhe e bardhe.

Materiali.

100% Poliuretan.

Shihni detajet e plota