Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 6

atra

ALE - Cante kafe dhe e zeze

ALE - Cante kafe dhe e zeze

SKU: 8T21628

Çmimi i rregullt 5,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren

Cante kafe dhe e zeze.

Materiali.

100% Poliuretan.

Shihni detajet e plota