Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

ALE - Cante shpine bezhe dhe e zeze

ALE - Cante shpine bezhe dhe e zeze

SKU: 8T21621

Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren

Cante shpine.

Bezhe dhe e zeze.

Materiali.

Shihni detajet e plota