Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Fund lekure lejla dhe i zi

ALE - Fund lekure lejla dhe i zi

SKU: 8917381

Çmimi i rregullt 3,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fund i shkurter lekure.

Lejla dhe i zi.

Me rrip.

Materiali.

100% Poliuretan.

Shihni detajet e plota