Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

ALE - Fund lino jeshil dhe bezhe

ALE - Fund lino jeshil dhe bezhe

SKU: 8918909

Çmimi i rregullt 8,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fund lino.

Jeshile dhe bezhe

Me carje ne ane.

Materiali.

55% Lino.

45% Viskoze.

Shihni detajet e plota