Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

ALE - Fund trecereksh jeshil dhe i zi

ALE - Fund trecereksh jeshil dhe i zi

SKU: 8917246

Çmimi i rregullt 4,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,200.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fund trecereksh.

Jeshil dhe i zi.

Materiali.

50% Viskoze.

22% Najlon.

28% Poliester.

Shihni detajet e plota