Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

attrattivo - Fustan i shkurter veludh bezhe dhe i zi

attrattivo - Fustan i shkurter veludh bezhe dhe i zi

SKU: 9915478

Çmimi i rregullt 3,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh masen
Zgjidh ngjyren
Fustan veludh ne dy ngjyra ,material teper i bute .
Shihni detajet e plota