Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Fustan lino jeshil dhe bezhe

ALE - Fustan lino jeshil dhe bezhe

SKU: 8918911

Çmimi i rregullt 11,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 13,200.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 11,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Fustan lino.

Me menge te shkurtra.

Me rrip ne mes.

Me carje ne ane.

Materiali.

55% Viskoze.

45% Lino.

Shihni detajet e plota