Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Fustan trecereksh lejla dhe gri

ALE - Fustan trecereksh lejla dhe gri

SKU: 8917622

Çmimi i rregullt 5,100.00 Lek
Çmimi i rregullt 10,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,100.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fustan trecereksh.

Lejla dhe gri.

Materiali.

97% Poliester.

3% Elastane.

Shihni detajet e plota