Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

ALE - Fustan veror trecereksh shumengjyresh dhe me rripa

ALE - Fustan veror trecereksh shumengjyresh dhe me rripa

SKU: 81334790

Çmimi i rregullt 9,200.00 Lek
Çmimi i rregullt 13,100.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 9,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fustan veror.

Shumengjyresh.

Me rripa.

Me rripa te holle.

Materiali.

100% Poliester

Shihni detajet e plota