Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Jelek jeshil dhe i zi double-wear

ALE - Jelek jeshil dhe i zi double-wear

SKU: 8917544

Çmimi i rregullt 8,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 16,100.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Jelek jeshil dhe i zi.

Mund te vishet ne te dyja anet.

Me kapuc.

Materiali.

100% Poliester

Shihni detajet e plota