Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

ALE - Kemishe ne dy ngjyra

ALE - Kemishe ne dy ngjyra

SKU: 8907952

Çmimi i rregullt 3,100.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,200.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,100.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Kemishe e bardhe dhe bojeqielli.

Me kopsa.

E lirshme.

Materiali.

100% Viscose.

Shihni detajet e plota