Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Kemishe e kuqe dhe e bardhe me pupla

ALE - Kemishe e kuqe dhe e bardhe me pupla

SKU: 8918007

Çmimi i rregullt 6,300.00 Lek
Çmimi i rregullt 12,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,300.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Kemishe me pupla.

E kuqe dhe e bardhe.

Me pupla qe mund te hiqen.

Materiali.

100% Viskoze.

 

Shihni detajet e plota