Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 6

atra

ALE - Kemishe serioze e zeze dhe e bardhe

ALE - Kemishe serioze e zeze dhe e bardhe

SKU: 82252237

Çmimi i rregullt 4,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Kemishe e zeze dhe e bardhe.

Me menge te gjata.

Me kopsa.

Materiali.

84% Lyocell.

16% Poliester.

Shihni detajet e plota