Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Kimono bezhe dhe e zeze

ALE - Kimono bezhe dhe e zeze

SKU: 8919066

Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren

Kimono bezhe dhe e zeze.

Materiali.

100% Poliester.

Shihni detajet e plota