Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

ALE - Pantallona blu dhe të zeza

ALE - Pantallona blu dhe të zeza

SKU: 8911685

Çmimi i rregullt 5,400.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,400.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallon blu dhe te zi.

Prerje e drejte.

Me lidhje.

Me xhepa.

I holle.

Materiali 100% Lyocell.

Shihni detajet e plota