Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Pantallon portokalli dhe gri i drejte

ALE - Pantallon portokalli dhe gri i drejte

SKU: 8918430

Çmimi i rregullt 8,800.00 Lek
Çmimi i rregullt 11,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,800.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallon i drejte.

Portokalli dhe gri.

Me xhepa.

Materiali.

71% Poliester.

25% Viskoze.

4% Elastane.

Shihni detajet e plota