Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Pantallona bezhe dhe jeshile me llastik ne mes

ALE - Pantallona bezhe dhe jeshile me llastik ne mes

SKU: 8919610

Çmimi i rregullt 7,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Pantallona me llastik ne mes.

Jeshile dhe bezhe.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota