Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Pantallona lino jeshile dhe bezhe

ALE - Pantallona lino jeshile dhe bezhe

SKU: 8918910

Çmimi i rregullt 8,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Pantallona lino.

Te lirshme.

Jeshile dhe bezhe.

Materiali.

55% Lino.

45% Viskoze.

Shihni detajet e plota