Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Pantallona lino jeshile dhe bezhe

ALE - Pantallona lino jeshile dhe bezhe

SKU: 8918442

Çmimi i rregullt 9,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 11,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 9,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Pantallona jeshile dhe bezhe.

Me xhepa.

Materiali.

100% Lino.

Shihni detajet e plota